pátek 2. prosince 2016

Malé myšce, která zabrala celý 3+kk sklep

Zdálo se vám někdy, že teď hned musíte reagovat nahlas, ale nikdy jste neměli dost odvahy? Stalo se, že vám něco blesklo hlavou v nějaké situaci a než jste se znovu nadechli, že promluvíte, už to bylo pryč? A že byste si vlastně připadali jako úplní blázni, kdyby to opravdu někdo slyšel? Takové výlevy je třeba sbírat, protože nikdy nevíte, kdy se mohou hodit. Přidáte se?

Myšičko, všechno živé se mi příčí zabíjet a pastičku na myši bych opravdu koupit nedokázal. Už několikrát jsem zahlédl tvůj stín a slyšel tvé šramocení a vím, že tu jsi a že se na mě odněkud díváš těma svýma nevinnýma očima. Kdyby tě tu viděl někdo jiný, nebo třeba naše fénečka, mohl by z toho být problém. Moment, že ty se chystáš přivést si kamarády? Anebo už je máš v bříšku a proto se tak cpeš?

Myš domácí je prostě všude doma a má se tam královsky, ale občas se někde prozradí. U nás se zabydlela v mých kopačkách, které si mnohonásobně označkovala nejen nakousáním tkaniček. Jen mám strach, že jak si ta malá myška nanosila do svého nového pelíšku všechny po sklepě rozkutálené superprémiové psí granule jehněčího s rýží, že už to žádná malá myška nebude.

1 komentář: